»Cennik   »strona główna »mapa strony »kontakt
 »STOGER Electric »STOGER Metallic »STOGER Ceramic »STOGER Barbecue »STOGER Stone »Inserts

Czy wiesz, że ...

Wkłady kominkowe STOGER to niezwykle nowoczesne urzadzenia wyposażone między innymi w: zimną wyjmowaną raczkę, komplet uchwytów do wnoszenia, automatyczny szyber, dystrybutor do rozprowadzenia gorącego powietrza, system dopalania spalin, króciec doprowadzenia powietrza z zewnątrz i wiele innych.

zobacz więcej »

GerFire
wysokiej jakości materiał żaroodporny

Materiał GerFire został stworzony przez inżynierów firmy STOGER z przeznaczeniem specjalnie do urządzeń kominkowych z serii Premium. Niepowtarzalny skład i właściwości tego materiału sprawiają iż jest on odporny na temperaturę rzędu 1350 oC.
Palenisko wyłożone tymi wysokiej jakości płytami żaroodpornymi, emituje dużo więcej ciepła do pomieszczenia. Dzięki połączeniu GerFire i systemu potrójnych deflektorów, wkłady kominkowe STOGER posiadają sprawność ponad 80%. Maksymalny odzysk ciepła z gazów przy bardzo niskiej emisji cząstek stałych, zapewnia komfort w użytkowaniu, oraz znacznie mniejszy poziom zużycia paliwa. Wszystko to ma wpływ na ekologię, która nie pozostaje bez znaczenia dla firmy STOGER. Specyficzny wzór i kolor materiału, sprawia iż urządzenia STOGER mają niezwykle nowoczesny charakter.

Dane techniczne:
Wytrzymałość temperaturowa - 1350 oC
Ciężar właściwy - 2250 kg/m3
Wytrzymałość na ściskanie - 85 Mpa
Współczynnik przewodności cieplnej - 2,25 W/m.K
Nasiąkliwość - 5,88 %

Materiały reklamowe
Kominki STOGER (pdf/ 2,6Mb)
STOGER - Ulotka reklamowa
DIN 18895

STOGER 501 HS
bezramowe drzwiczki - tzw. raster
© STOGER - kominki - wkłady kominkowe. Wszelkie prawa zastrzeżone