» cennik     » strona główna » mapa strony » kontakt
 » Inserts  » STOGER Eco  » STOGER Barbecue » STOGER Metallic » STOGER Stone » STOGER Ceramic

Czy wiesz, że ...

Wkłady kominkowe STOGER to niezwykle nowoczesne urzadzenia wyposażone między innymi w: zimną wyjmowaną raczkę, komplet uchwytów do wnoszenia, automatyczny szyber, dystrybutor do rozprowadzenia gorącego powietrza, system dopalania spalin, króciec doprowadzenia powietrza z zewnątrz i wiele innych.

zobacz więcej »

GerFire
wysokiej jakości materiał żaroodporny

Materiał GerFire został stworzony przez inżynierów firmy STOGER z przeznaczeniem specjalnie do urządzeń kominkowych z serii Premium. Niepowtarzalny skład i właściwości tego materiału sprawiają iż jest on odporny na temperaturę rzędu 1350 oC.
Palenisko wyłożone tymi wysokiej jakości płytami żaroodpornymi, emituje dużo więcej ciepła do pomieszczenia. Dzięki połączeniu GerFire i systemu potrójnych deflektorów, wkłady kominkowe STOGER posiadają sprawność ponad 80%. Maksymalny odzysk ciepła z gazów przy bardzo niskiej emisji cząstek stałych, zapewnia komfort w użytkowaniu, oraz znacznie mniejszy poziom zużycia paliwa. Wszystko to ma wpływ na ekologię, która nie pozostaje bez znaczenia dla firmy STOGER. Specyficzny wzór i kolor materiału, sprawia iż urządzenia STOGER mają niezwykle nowoczesny charakter.

Dane techniczne:
Wytrzymałość temperaturowa - 1350 oC
Ciężar właściwy - 2250 kg/m3
Wytrzymałość na ściskanie - 85 Mpa
Współczynnik przewodności cieplnej - 2,25 W/m.K
Nasiąkliwość - 5,88 %

Materiały reklamowe
Kominki STOGER (pdf/ 2,6Mb)
STOGER - Ulotka reklamowa
DIN 18895

STOGER 2R 801 HS
bezramowe drzwiczki z szybą giętą - tzw. raster
© STOGER - kominki - wkłady kominkowe. Wszelkie prawa zastrzeżone