STOGER

 »Cennik   »strona główna »mapa strony »kontakt
Stoger Metallic
 »STOGER Electric »STOGER Metallic »STOGER Ceramic »STOGER Barbecue »STOGER Stone »Inserts

STOGER Metallic Ring 5

Seria Professional to grille opalane węglem drzewnym o niespotykanych możliwościach tradycyjnego przyrządzania potraw w wyjątkowo komfortowy sposób. Grille z obrotowymi rusztami, pozwalającymi na równomierne opiekanie potraw ze wszystkich stron. Płynny obrót bębna zapobiega nadmiernemu wypiekaniu się produktów z jednej strony, oraz przypalaniu.

Modele Professional są w dużym stopniu automatyczne: osadzone w obracającym się „bębnie” siatki - w zależności od modelu - nawet dziesięć - obracają się również automatycznie, zapewniając równomierne opiekanie do dziesięciu różnych rodzajów produktów spożywczych.


Napędzany elektrycznie bęben obraca zestaw różnego rozmiaru i kształtu siatek - 10 obrotów na 100 sekund. Czas przygotowania potraw to jedynie pół godziny.

Wygodnie i prosto zdejmowane poszczególne siatki, obrotowy bęben z możliwością zatrzymania w każdej chwili z urządzeniem zabezpieczającym. Łatwy dostęp do sterowania automatyką przyciskami z lewej strony przy sekcji napędzającej.

Grille wyposażone w dwa stalowe pojemniki na brykiet drzewny lub drewno, łatwe w demontażu. Dostępna opcja - błyskawiczne rozpalanie brykietów lub drewna przy użyciu palnika gazowego (do szybkiego wyżarzenia). Ogromna oszczędność czasu i brak problemu dymu.

Dzięki tym rewolucyjnym rozwiązaniom przyrządzanie potraw z grillem Stoger Professional, to przyjemność nie wymagająca ciągłego doglądania produktów. Grille Stoger Professional wyposażone w pokrywę stalową przydatną do zabezpieczenia przygotowywanych potraw przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (deszcz, wiatr) w sytuacji jeżeli są użytkowane na wolnym powietrzu. Grille mobilne, łatwo zmienić ich lokalizację - kółka z funkcją blokady.

Ten innowacyjny i praktyczny grill to urządzenie polecane zwłaszcza dla profesjonalistów, gdzie ważne jest szybkie przygotowanie dużej ilości różnorodnych potraw, przy jednoczesnym spektakularnym - widocznym dla klienta - procesie grillowania. Każda restauracja, ogródek piwny, itp. posiadając taki grill będzie mogła wzbogacić swoje menu i w łatwy sposób sprostać wielu zamówieniom w krótkim czasie.

Estetyczna forma - urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, łatwej w utrzymaniu czystości.

Grill występuje również w wersji gazowej ( gaz z butli).

Multimedialna prezentacja: Stoger Metalic Barbecue

Dane techniczne:

Wymiary: 1300 x 800 x 1000mm
Waga : 80 kg
5 obrotowych siatek na produkty
Powierzchnia grillowania - 2300cm2

 
© STOGER. Wszelkie prawa zastrzeżone