STOGER

 »Cennik   »strona główna »mapa strony »kontakt
Stoger Metallic
 »STOGER Electric »STOGER Metallic »STOGER Ceramic »STOGER Barbecue »STOGER Stone »Inserts

STOGER Metallic Ring 10

Seria Professional to grille opalane węglem drzewnym o niespotykanych możliwościach tradycyjnego przyrządzania potraw w wyjątkowo komfortowy sposób. Grille z obrotowymi rusztami, pozwalającymi na równomierne opiekanie potraw ze wszystkich stron. Płynny obrót bębna zapobiega nadmiernemu wypiekaniu się produktów z jednej strony, oraz przypalaniu.

Modele Professional są w dużym stopniu automatyczne: osadzone w obracającym się "bębnie" siatki - w zależności od modelu - nawet dziesięć - obracają się również automatycznie, zapewniając równomierne opiekanie do dziesięciu różnych rodzajów produktów spożywczych.


Napędzany elektrycznie bęben obraca zestaw różnego rozmiaru i kształtu siatek - 10 obrotów na 100 sekund. Czas przygotowania potraw to jedynie pół godziny.

Wygodnie i prosto zdejmowane poszczególne siatki, obrotowy bęben z możliwością zatrzymania w każdej chwili z urządzeniem zabezpieczającym. Łatwy dostęp do sterowania automatyką przyciskami z lewej strony przy sekcji napędzającej.

Grille wyposażone w dwa stalowe pojemniki na brykiet drzewny lub drewno, łatwe w demontażu. Dostępna opcja - błyskawiczne rozpalanie brykietów lub drewna przy użyciu palnika gazowego (do szybkiego wyżarzenia). Ogromna oszczędność czasu i brak problemu dymu.

Dzięki tym rewolucyjnym rozwiązaniom przyrządzanie potraw z grillem Stoger Professional, to przyjemność nie wymagająca ciągłego doglądania produktów. Grille Stoger Professional wyposażone w pokrywę stalową przydatną do zabezpieczenia przygotowywanych potraw przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (deszcz, wiatr) w sytuacji jeżeli są użytkowane na wolnym powietrzu. Grille mobilne, łatwo zmienić ich lokalizację - kółka z funkcją blokady.

Ten innowacyjny i praktyczny grill to urządzenie polecane zwłaszcza dla profesjonalistów, gdzie ważne jest szybkie przygotowanie dużej ilości różnorodnych potraw, przy jednoczesnym spektakularnym - widocznym dla klienta - procesie grillowania. Każda restauracja, ogródek piwny, itp. posiadając taki grill będzie mogła wzbogacić swoje menu i w łatwy sposób sprostać wielu zamówieniom w krótkim czasie.

Estetyczna forma - urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, łatwej w utrzymaniu czystości.

Grill występuje również w wersji gazowej ( gaz z butli).

Multimedialna prezentacja: Stoger Metalic Barbecue

Dane techniczne:

Wymiary 1500 x 800 x 1500mm
Waga 200 kg
10 obrotowych siatek na produkty
Powierzchnia grillowania - 3300cm2

 
© STOGER. Wszelkie prawa zastrzeżone